Аэрозоль диспенсері- тұрғын және жұмыс кеңістіктерінің ауа сапасын жақсартатын, ауаны автоматты түрде тазартатын және хош иіс қосатын құрылғы. Ол ауадағы әртүрлі иістерді жоя алады, сондай-ақ адам ағзасына зиянсыз үй ішіндегі ауаның хош иісін зарарсыздандырып, үнемі сақтай алады. Дәмдеуіштер табиғи өсімдіктерден алынады. Табиғи хош иістер сергітетін және сергітетін әсерге ие. Ол дәретхана, қонақ үй, кеңсе, кездесу бөлмесі, жуынатын бөлме және т.б. үшін жағымды иісті арттыру үшін аэрозольді толтыру үшін қолданылады.
| Тауар нөмірі: | ADS01 |
| Өнім өлшемі: | 212x90x90 мм |
| Түсі: | Ақ |
| Материал: | PP |
| Өнімнің салмағы: | 185 г |
| Аралық уақыт: | 5/15/30 минут (реттелуі мүмкін) |
| Нәр беруші: | 2 x AA батареялары (жинаққа кірмейді) |
| Дозасы: | 0,1 мл |
| Орнату: | Қабырғаға орнатылған, үстел үсті |
| Үйлесімді аэрозоль сыйымдылығы: | 300 мл |
| Үйлесімді аэрозоль өлшемі (биіктігі x диаметрі): | Шамамен 14 x 6,5 см |
| Қолдану: | үйдегі жуынатын бөлме, қоғамдық дәретхана, қонақ үй, мейрамхана және т.б. |
| Пакетке кіреді:: | 1 x АвтоматтыАэрозоль диспенсері(батарея және аэрозоль қосылмаған) |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Қаптама: | 24 дана/қорап, қауіпсіз қаптама |
| Картон өлшемі: | 50X38X22 см |
| Солтүстік-батыс/ББ: | 4,39/4,98 кг |
КомпанияСабын диспенсерлерінің QC процесі
1. Шикізат пен қосалқы бөлшектерді тексеру, 100% өту
2. Өндіріс процесін тексеру, 100% өту
3. Қуат көзі, температураны калибрлеу және өлшеу, сорғы функциясы және т.б. сияқты дайын өнімдерді сынау, 100% өту
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd - Қытайдың Шэньчжэнь қаласында орналасқан тәжірибелі өндіруші, озық өндіріс машиналары, тәжірибелі ғылыми-зерттеу тобы, 3000-нан астам шаршы метрді қамтитын зауыты бар, біз негізінен әртүрлі қолды зарарсыздандыратын диспенсерлерді шығарамыз.
Біздің сабын диспенсерлеріміз температураны өлшеумен немесе өлшеусіз қонақ үй, үй, кеңсе, мектеп, сауда орталығы және т.б. сияқты әртүрлі қолданыстарға ие және оларды жұмыс үстеліне, қабырғаға немесе штативке қоюға болады және CE, RoHs, FCC сияқты көптеген патенттер мен сертификаттар алады.
Біз тек өнімдерді ғана емес, сонымен қатар тұтынушылардың талаптарына сәйкес қысқа, толық және жеке дизайндарды ұсынамыз. Бізде кәсіби QC тобы бар және барлық өнімдерді жөнелту алдында AQL критерийлеріне сәйкес тексереміз.
Құрылғаннан бері біздің зауыт қағиданы ұстана отырып, бірінші әлемдік деңгейдегі өнімдерді жасап келеді
сапасы бірінші орында. Біздің өнімдеріміз салада тамаша беделге ие болды және жаңа және ескі тұтынушылар арасында құнды сенімге ие болды.