| Өлшемі | 126.2*182.2*271.5 мм |
| Материал | PP пластикасы |
| Түс | Ақ |
| Сыйымдылығы | 1000 мл |
| Нәр беруші | AA/ 18650 батареялары және USB электрлік батареялары |
| Қосу | диспенсер x1 |
| USB кабелі x1 | |
| Қолмен x1 | |
| Тірек қысқышы x1 | |
| Қабырғаға бекіту бұрандалары x2 | |
| Тамшы науасы x1 | |
| Воронка x1 | |
| Артқы қақпақ науасы x1 | |
| Картон саны | 12 дана/қорап |
| Негізгі картон өлшемі | 57×44,5×33,5 см |
| Салмақ | 12,2 кг/қорап |
| Ескертпелер | батареялар мен USB адаптері жинаққа кірмейді |


Ерекше өзгешеліктері:
Автоматты сенсормен жұмыс істейді: қолды дезинфекциялауға арналған сабын диспенсері қолды дезинфекциялауға, гельге немесе спиртке арналған және спрейдің автоматты дозасын қамтамасыз етеді, бұл қолды тез және оңай дезинфекциялауға мүмкіндік береді және айқаспалы ластануды жояды.
Бірнеше орналастыру: оны жұмыс үстеліне орналастыруға болады, сондай-ақ қабырғаға немесе штативке орнатуға болады, бұл әртүрлі жерлерде қолдануға ыңғайлы.
Батареямен жұмыс істейді және қайта зарядталады: бұл спиртті сабын диспенсері 4 дана AA немесе 2 дана 18650 батареясымен жұмыс істейді, сонымен қатар C типті кабельмен де жұмыс істей алады. (Зарядтау адаптерімен және батареялармен жабдықталмаған)
Ыңғайлы және гигиеналық: диспенсерді іске қосу үшін қолыңызды сенсордың астына қойыңыз, бұл айқаспалы инфекцияның алдын алуға көмектеседі. Ол кеңселер, қонақ үйлер, ауруханалар, медициналық мекемелер, мектептер және т.б. сияқты қоғамдық орындарға жарамды.
Құрылғаннан бері біздің зауыт қағиданы ұстана отырып, бірінші әлемдік деңгейдегі өнімдерді жасап келеді
сапасы бірінші орында. Біздің өнімдеріміз салада тамаша беделге ие болды және жаңа және ескі тұтынушылар арасында құнды сенімге ие болды.