Бейне
Ерекше өзгешеліктері:
Автоматты сенсормен жұмыс істейді: қолды дезинфекциялауға арналған сабын диспенсері қолды дезинфекциялаушы затты немесе спиртті тұмандандыруға және спрейдің автоматты дозасын қамтамасыз етуге арналған, бұл қолды тез және оңай дезинфекциялауға мүмкіндік береді және айқаспалы ластануды жояды, оңтайлы қол гигиенасына қол жеткізеді.
Қабырғаға орнатылатын стиль: қабырғаға орнатылатын зарарсыздандырғыш диспенсер үстел бетін шашыратудан тазартуда жақсы жұмыс істейді.
Батареямен жұмыс істейді және қайта зарядталады: бұл спиртті сабын диспенсері батареялармен жұмыс істейді, сонымен қатар адаптермен де жұмыс істей алады. (Зарядтау адаптерімен және батареялармен жабдықталмаған)
Ыңғайлы және гигиеналық: сабын диспенсерін іске қосу үшін қолыңызды сенсордың астына қойыңыз, сабын диспенсеріне тимей-ақ айқаспалы инфекцияның алдын алуға болады. Кеңселер, қонақ үйлер, ауруханалар, медициналық мекемелер, мектептер және т.б. сияқты қоғамдық орындарға жарамды. Қол мен маңдайдың температурасын бір уақытта өлшейді.









| Технологиялық параметрлер | |
| Батарея | 4 x AA батареясы, 2 x 18650 батареясы немесе USB |
| Материалдар | жоғары сапалы ABS+HDPE, қайта өңделмеген |
| Түс | ақ, басқа түстерді теңшеуге болады |
| Өлшемі | 121,7×131,5×302 мм |
| Сыйымдылығы | 1200 мл |
| Дәлдік | ±0,2°C |
| Қоршаған орта температурасы | 10-40°C (15°C-35°C ең жақсысы) |
| Өлшеу диапазоны | 0-50°C |
| Дабыл түрі | жыпылықтайтын+сигнал беретін «DIDIDI» |
| Саптама түрлері | Қосымша (Спрей/Тамшылау/Көбік сорғысы) |
| Орналастыру | Қабырғаға орнатылатын, үстел үсті, штатив тіреуіші |
Пакетке мыналар кіреді:
Диспенсер x1
USB кабелі x1
Қолмен x1
Тірек қысқышы x1
Қабырғаға бекіту бұрандалары x2
Тамшы науасы x1
Воронка x1
Артқы қақпақ науасы x1
Картон саны: 9 дана/картон
Негізгі қораптың өлшемі: 49x49x36 см
Салмағы: 11,6 кг/қорап
Ескерту: батареялар мен USB адаптері жинаққа кірмейді
Құрылғаннан бері біздің зауыт қағиданы ұстана отырып, бірінші әлемдік деңгейдегі өнімдерді жасап келеді
сапасы бірінші орында. Біздің өнімдеріміз салада тамаша беделге ие болды және жаңа және ескі тұтынушылар арасында құнды сенімге ие болды.