Ерекше өзгешеліктері
Автоматты сенсормен жұмыс істейді: қолды дезинфекциялауға арналған құрылғы қолды зарарсыздандыратын затты немесе спиртті тұмандандыруға және автоматты түрде спрей мөлшерін қамтамасыз етуге арналған, бұл қолды тез және оңай дезинфекциялауға мүмкіндік береді және айқаспалы ластануды жояды, оңтайлы қол гигиенасына қол жеткізеді.
Ыңғайлы және гигиеналық: сабын диспенсерін іске қосу үшін қолыңызды сенсордың астына қойыңыз, сабын диспенсеріне тимей-ақ айқаспалы инфекцияның алдын алуға болады. Кеңселер, қонақ үйлер, ауруханалар, медициналық мекемелер, мектептер және т.б. сияқты қоғамдық орындарға жарамды.
Техникалық сипаттама
| Тауар нөмірі: | F1307 |
| Өнім өлшемі: | 120x120x260 мм |
| Түсі: | Ақ |
| Сыйымдылығы: | 1000 мл |
| Материал: | 100% таза ABS инженерлік пластик |
| Бөтелке: | Қайта толтырылатын |
| Өнімнің салмағы: | 0,90 кг |
| Қуат көзі: | 4 дана C өлшемді батареялар немесе 110V/220V адаптер * Батареялар қосылмаған |
| Орнату: | Қабырғаға орнатылатын/еденге арналған тіреуіш |
| Сорғы түрі: | Қосымша (Спрей/Тамшылау/Көбік сорғысы) |
| Қолдану мөлшері: | 1-сұйықтық сорғысы: әр жолы 1 мл |
| 2-көбік сорғысы: әр жолы 0,8 мл | |
| 3 бүріккіш сорғы: әр жолы 0,8 мл | |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Қаптама: | 1 дана/қоңыр қорап; 15 дана/қорап |
| Картон өлшемі: | 65.5X41X29cm |
| Солтүстік-батыс/ББ: | 13.80/14.50 кг |
Тоғанақ парағы:
Диспенсер x1
USB кабелі x1
Қолмен x1
Қабырғаға бекіту бұрандалары x2
Тірек қысқышы x 1
Ескерту: батареялар мен USB адаптері жинаққа кірмейді
Сапа кепілдігі:
1. Әрбір өндіріс процесін біздің QC тобы тексереді
2. Сапаны кәсіби инженер қамтамасыз етеді
3. CE, FCC, ROHS сертификаттары бекітілген және өзіндік патенттері бар
Клиенттерге қызмет көрсету
1. Біздің өнімдерімізге немесе бағамызға қатысты сұрағыңызға 24 сағат ішінде жауап беріледі.
2. Тұтынушыларымызды өндіріс процесі туралы хабардар етіп отырыңыз және қажет болған жағдайда сапаны тексеруді ұйымдастыруға көмектесіңіз.
3. Бір жылдық кепілдік және жауапты сатудан кейінгі қызмет көрсету.
4. Жақсы сатып алу тәжірибесін қамтамасыз ету үшін кәсіби сату және инженерлік топ.
Құрылғаннан бері біздің зауыт қағиданы ұстана отырып, бірінші әлемдік деңгейдегі өнімдерді жасап келеді
сапасы бірінші орында. Біздің өнімдеріміз салада тамаша беделге ие болды және жаңа және ескі тұтынушылар арасында құнды сенімге ие болды.