Үлкен сыйымдылық: бұл автоматты қолды зарарсыздандырғыш диспенсердің сыйымдылығы 1000 мл, әртүрлі дезинфекциялық сұйықтықтар мен қолды зарарсыздандырғыштарды пайдалануға, күнделікті және кәсіби пайдалануға жарамды, үйде, қонақ үйлерде, ауруханаларда немесе басқа да қоғамдық орындарда қолдануға өте ыңғайлы.
Ыңғайлы және гигиеналық: сабын диспенсерін іске қосу үшін қолыңызды сенсордың астына қойыңыз, сабын диспенсеріне тимей-ақ айқаспалы инфекцияның алдын алуға болады. Кеңселер, қонақ үйлер, ауруханалар, медициналық мекемелер, мектептер және т.б. сияқты қоғамдық орындарға жарамды.

| Тауар нөмірі: | Еден тіреуіші бар F1307 |
| Сабын диспенсерінің өлшемі: | 120x120x260 мм |
| Сабын құюға арналған түс: | Ақ |
| Сабын құю сыйымдылығы: | 1000 мл |
| Сабын құю материалы: | 100% таза ABS инженерлік пластик |
| Сабын құюға арналған бөтелке: | Қайта толтырылатын |
| Сабын диспенсерінің салмағы: | 0,90 кг |
| Қуат көзі: | 4*C өлшемді батарея немесе 110V/220V адаптер |
| Еден тіреуіші: | Науа материалы: Ұнтақ жабыны бар металл Түтік материалы: ұнтақ жабыны бар алюминий Тірек негізінің материалы: ұнтақ жабыны бар болат |
| Сорғы түрі: | Қосымша (Спрей/Тамшылау/Көбік сорғысы) |
| Қолдану мөлшері: | 1-сұйықтық сорғысы: әр жолы 1 мл |
| 2-көбік сорғысы: әр жолы 0,8 мл | |
| 3 бүріккіш сорғы: әр жолы 0,8 мл | |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Қаптама: | 1 жиынтық/қорап |
| Картон өлшемі: | 36X34X20 см |
| Солтүстік-батыс/ББ: | 5,6/6,2 кг |
Құрылғаннан бері біздің зауыт қағиданы ұстана отырып, бірінші әлемдік деңгейдегі өнімдерді жасап келеді
сапасы бірінші орында. Біздің өнімдеріміз салада тамаша беделге ие болды және жаңа және ескі тұтынушылар арасында құнды сенімге ие болды.