Автоматты сенсормен жұмыс істейді: қолды дезинфекциялауға арналған құрылғы қолды зарарсыздандыратын затты немесе спиртті тұмандандыруға және спрейдің автоматты дозасын қамтамасыз етуге арналған, бұл қолды тез және оңай дезинфекциялауға мүмкіндік береді және қолдың оңтайлы гигиенасына қол жеткізеді.
Ыңғайлы және гигиеналық: сабын диспенсерін іске қосу үшін қолыңызды сенсордың астына қойыңыз, сабын диспенсеріне тимей-ақ айқаспалы инфекцияның алдын алуға болады. Кеңселер, қонақ үйлер, ауруханалар, медициналық мекемелер, мектептер және т.б. сияқты қоғамдық орындарға жарамды.
| Тауар нөмірі: | Еденге арналған тіреуіші бар DAZ-BOX |
| Өнім өлшемі: | 410x200x120 мм |
| Түсі: | Күміс |
| Сыйымдылығы: | 2500 мл |
| Материал: | Ұнтақ жабыны бар металл |
| Бөлу уақыты: | 0,2-0,5с |
| Тарату қашықтығы | 1,5-3 дюйм |
| Еден тіреуіші: | Науа материалы: Ұнтақ жабыны бар металл Түтік материалы: ұнтақ жабыны бар алюминий Тірек негізінің материалы: ұнтақ жабыны бар болат |
| Сорғы түрі: | Тамшылатып/шашыратып/көбік қосу міндетті емес |
| Электрмен жабдықтау 1: | Тұрақты ток электрі |
| Электрмен жабдықтау 2: | 4*C өлшемді батареялар |
| Батареяның ұзақ қызмет ету мерзімі: | >30 000 цикл |
| Сертификат | CE, RoHS, FCC |
| Қаптама: | 1 жиынтық/қорап |
| Картон өлшемі: | 47X36.5X39.5 см |
| Солтүстік-батыс/ББ: | 9,5/10,35 кг |




Құрылғаннан бері біздің зауыт қағиданы ұстана отырып, бірінші әлемдік деңгейдегі өнімдерді жасап келеді
сапасы бірінші орында. Біздің өнімдеріміз салада тамаша беделге ие болды және жаңа және ескі тұтынушылар арасында құнды сенімге ие болды.