Үлкен сыйымдылық: бұл автоматты қолды зарарсыздандырғыш диспенсердің сыйымдылығы 1200 мл, әртүрлі дезинфекциялық сұйықтықтар мен қолды зарарсыздандырғыштарды пайдалануға жарамды, күнделікті және кәсіби қолдануға арналған, үйде, қонақ үйлерде, ауруханаларда немесе басқа да қоғамдық орындарда қолдануға өте ыңғайлы.
Автоматты сенсормен жұмыс істейді: қолды дезинфекциялауға арналған құрылғы қолды зарарсыздандыратын затты немесе спиртті тұмандандыруға және автоматты түрде спрей мөлшерін қамтамасыз етуге арналған, бұл қолды тез және оңай дезинфекциялауға мүмкіндік береді және айқаспалы ластануды жояды, оңтайлы қол гигиенасына қол жеткізеді.


| Тауар нөмірі: | K9 Pro Dual |
| Өнім өлшемі: | 121,7×131,5×302 мм |
| Вольтаж: | 5В 2А |
| Сыйымдылығы: | 1200 мл |
| Қашықтықты өлшеу: | 2-10 см |
| Дыбыс көлемі: | 1-4 деңгейлі реттелетін |
| Дозасы: | 0,1-2 мл реттелетін |
| Орнату: | Қабырғаға орнатылатын, үстел үсті, штатив тіреуіші |
| Сорғы түрі: | Қосымша (Спрей/Тамшылау/Көбік сорғысы) |
| Өлшеу диапазоны: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Дабыл температурасы: | Реттелетін |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| 18 тілде хабар тарату: | |
| Қытай, ағылшын, испан, жапон, португал, корей, неміс, француз, орыс, итальян, араб, түрік, тай, камбоджа, индонезия, бенгал, хинди, вьетнам | |
| K9 Pro қос пакеті: | 1 дана/түсті қорап; 9 дана/қорап |
| Бір түсті қорапқа мыналар кіреді: 1 диспенсер, 1 тамшы науасы, 1 нұсқаулық, 1 USB кабелі, 2 қабырғаға бекітілетін бұрандалар. | |
| 15,5×15,5×31,5 см | |
| 49x495x35 см | |
| 9,45/11,60 кг | |
| Штатив жинағы: | 1 дана/қоңыр қорап; 20 дана/қорап |
| 71X38X32 см | |
| 15,8/16,5 кг | |
Құрылғаннан бері біздің зауыт қағиданы ұстана отырып, бірінші әлемдік деңгейдегі өнімдерді жасап келеді
сапасы бірінші орында. Біздің өнімдеріміз салада тамаша беделге ие болды және жаңа және ескі тұтынушылар арасында құнды сенімге ие болды.