Бейне
Ерекше өзгешеліктері:
Алыс қашықтықтағы температураны өлшеу: ішінде жоғары сапалы сенсор бар K9 Pro F сұйық сабын термометрінің сабын диспенсері температураны 3 м дейін бақылай алады, мектеп, қонақ үй, аурухана, сауда орталығы сияқты қоғамдық орындарда қолдануға өте ыңғайлы.
Қабырғаға орнатылатын стиль: қабырғаға орнатылатын автоматты дезинфекциялаушы диспенсер үстел бетін шаңнан тазарту және таза ұстау үшін жақсы жұмыс істейді.
Батареямен жұмыс істейді және қайта зарядталады: бұл спиртті сабын диспенсері AA немесе 18650 батареяларымен жұмыс істейді, сондай-ақ адаптермен де жұмыс істей алады. (Зарядтау адаптерімен және батареялармен жабдықталмаған).
Ыңғайлы және гигиеналық: автоматты сабын диспенсерін іске қосу үшін қолыңызды сенсордың астына қойыңыз, сабын диспенсеріне тимей-ақ айқаспалы инфекцияның алдын алуға болады. Кеңселер, қонақ үйлер, ауруханалар, медициналық мекемелер, мектептер және т.б. сияқты қоғамдық орындарға жарамды. Қол мен маңдайдың температурасын бір уақытта өлшейді.


| Тауар нөмірі: | K9 Pro F |
| Өнім өлшемі: | 121,7×131,5×302 мм |
| Вольтаж: | 5В 2А |
| Сыйымдылығы: | 1200 мл |
| Қашықтықты өлшеу: | 3m |
| Дыбыс көлемі: | 1-4 деңгейлі реттелетін |
| Дозасы: | 0,1-2 мл реттелетін |
| Орнату: | Қабырғаға орнатылатын, үстел үсті, штатив тіреуіші |
| Сорғы түрі: | Қосымша (Спрей/Тамшылау/Көбік сорғысы) |
| Өлшеу диапазоны: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Дабыл температурасы: | Реттелетін |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| 18 тілде хабар тарату: | |
| Қытай, ағылшын, испан, жапон, португал, корей, неміс, француз, орыс, итальян, араб, түрік, тай, камбоджа, индонезия, бенгал, хинди, вьетнам | |
| Қаптама: | 1 дана/түсті қорап; 9 дана/қорап |
| Түс қорабының құрамына кіреді: | Диспенсер x1USB кабелі x1Қолмен басқару x1Тірек ілмегі x1Қабырғаға бекіту бұрандалары x2Тамшы науасы x1Воронка x1Артқы қақпақ науасы x1Қорап саны: 9 дана/қорапНегізгі қораптың өлшемі: 49x495x35 смСалмағы: 11,6 кг/қорап Ескерту: батареялар мен USB адаптері жинаққа кірмейді |
| Түс қорабының өлшемі: | 15,5×15,5×31,5 см |
| Картон өлшемі: | 49x495x35 см |
| Солтүстік-батыс/ББ: | 9,45/11,60 кг |
| Тауар нөмірі: | K9 Pro F |
| Өнім өлшемі: | 121,7×131,5×302 мм |
| Вольтаж: | 5В 2А |
| Сыйымдылығы: | 1200 мл |
| Қашықтықты өлшеу: | 3m |
| Дыбыс көлемі: | 1-4 деңгейлі реттелетін |
| Дозасы: | 0,1-2 мл реттелетін |
| Орнату: | Қабырғаға орнатылатын, үстел үсті, штатив тіреуіші |
| Сорғы түрі: | Қосымша (Спрей/Тамшылау/Көбік сорғысы) |
| Өлшеу диапазоны: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Дабыл температурасы: | Реттелетін |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| 18 тілде хабар тарату: | |
| Қытай, ағылшын, испан, жапон, португал, корей, неміс, француз, орыс, итальян, араб, түрік, тай, камбоджа, индонезия, бенгал, хинди, вьетнам | |
| Қаптама: | 1 дана/түсті қорап; 9 дана/қорап |
| Түс қорабының құрамына кіреді: | Диспенсер x1USB кабелі x1Қолмен басқару x1Тірек ілмегі x1Қабырғаға бекіту бұрандалары x2Тамшы науасы x1Воронка x1Артқы қақпақ науасы x1Қорап саны: 9 дана/қорапНегізгі қораптың өлшемі: 49x495x35 смСалмағы: 11,6 кг/қорап Ескерту: батареялар мен USB адаптері жинаққа кірмейді |
| Түс қорабының өлшемі: | 15,5×15,5×31,5 см |
| Картон өлшемі: | 49x495x35 см |
| Солтүстік-батыс/ББ: | 9,45/11,60 кг |
Құрылғаннан бері біздің зауыт қағиданы ұстана отырып, бірінші әлемдік деңгейдегі өнімдерді жасап келеді
сапасы бірінші орында. Біздің өнімдеріміз салада тамаша беделге ие болды және жаңа және ескі тұтынушылар арасында құнды сенімге ие болды.