Бейне
Техникалық сипаттама
| Тауар нөмірі: | Tuya қолданбасының Wifi қызметі бар K9 Pro Plus |
| Өнім өлшемі: | 121,7×131,5×302 мм |
| Вольтаж: | 5В 2А |
| Сыйымдылығы: | 1200 мл |
| Қашықтықты өлшеу: | 2-10 см |
| Дыбыс көлемі: | 1-4 деңгейлі реттелетін |
| Дозасы: | 0,1-2 мл реттелетін |
| Орнату: | Қабырғаға орнатылатын, үстел үсті, штатив тіреуіші |
| Сорғы түрі: | Қосымша (Спрей/Тамшылау/Көбік сорғысы) |
| Өлшеу диапазоны: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Дабыл температурасы: | Реттелетін |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| 18 тілде хабар тарату: | |
| Қытай, ағылшын, испан, жапон, португал, корей, неміс, француз, орыс, итальян, араб, түрік, тай, камбоджа, индонезия, бенгал, хинди, вьетнам | |
| Қаптама: | 1 дана/түсті қорап; 9 дана/қорап |
| Түс қорабының құрамына кіреді: | 1x диспенсер, 1x тамшы науасы, 1x нұсқаулық, 1x USB кабелі, 2x қабырғаға бекітілетін бұрандалар. |
| Түс қорабының өлшемі: | 15,5×15,5×31,5 см |
| Картон өлшемі: | 49x495x36 см |
| Солтүстік-батыс/ББ: | 9,45/11,60 кг |
| Артықшылықтары: | |
| * Тілдерді ауыстыру | * Реттелетін доза |
| * Дыбыс деңгейін реттеуге болады | * Температураны өлшеу деректерін жазып алыңыз |
| * Сыйымдылықты орнату | * Бір қолданба бірнеше функцияны басқара алады |

Автоматты сенсормен басқарылады: бұл жанаспайтын қолға арналған зарарсыздандырғыш диспенсер қолға арналған зарарсыздандырғышты немесе спиртті тұмандандыруға және автоматты түрде спрей дозасын қамтамасыз етуге арналған, бұл қолды тез және оңай дезинфекциялауға мүмкіндік береді және айқаспалы ластануды жояды, оңтайлы қол гигиенасына қол жеткізеді.
Қабырғаға орнатылатын стиль: қабырғаға орнатылатын сабын диспенсері үстел бетін шашыратпауға жақсы көмектеседі.
Батареямен жұмыс істейді және қайта зарядталады: бұл спиртті сабын диспенсері батареялармен жұмыс істейді, сонымен қатар адаптермен де жұмыс істейді. (Зарядтау адаптерімен және батареялармен жабдықталмаған)
Wifi қолжетімді: оны ұялы телефондарыңыздан жүктеп алуға болатын Tuya қолданбасы қолдайды. Оның көмегімен сіз барлық функцияларды оңай және ыңғайлы басқара аласыз.
Құрылғаннан бері біздің зауыт қағиданы ұстана отырып, бірінші әлемдік деңгейдегі өнімдерді жасап келеді
сапасы бірінші орында. Біздің өнімдеріміз салада тамаша беделге ие болды және жаңа және ескі тұтынушылар арасында құнды сенімге ие болды.